Gitaros, ukulelės ir pianino mokytojas Vilniuje - Aidas Lembutis

Pareigos: Vadovas - mokytojas metodininkas. Elektrinės, akustinės, klasikinės, bosinės gitarų, ukulelės ir pianino mokytojas.
Miestas: Vilnius

Baigė gitaros specialybę. Aidas - garbaus ir modernaus Lietuvos mokytojo Romualdo Gaubo mokinys. 

Gitaros mokytojas Aidas 6-is metus mokėsi groti akordionu, pedagogai - nusipelniusi estrados dainininkė V.Katunskytė, Gerb. mokytoja J.Mažonaitė. 8-is metus mokėsi groti fortepijonu, pedagogai - Gerb. mokytoja metodininkė J.Vengrienė, Doc. dr. R.Pečeliūnas. 10-imt metų mokėsi dainavimo,  Šiaulių berniukų ir jaunuolių dainavimo mokykloje "Dagilėlis" vadovaujamo Remigijaus Adomaičio. Su šiuo choru "Dagilėlis" Vokietijoje pateko į finalą tarp trijų geriausių tarptautinių chorų ir laimėjo aukso diplomą, čia Aidui teko garbė atlikti solo partiją. Po balso mutacijos Aidas prisijungė prie Šiaulių universiteto choro "Bičiuliai" vadovaujamo Doc. dr. Stasio Žalalio. Studijavo Šiaulių Universitete "Pradinio ugdymo pedagogiką ir papildomą meninį ugdymą",  įgijo aukštąjį bakalauro pedagoginį ir muzikinį išsilavinimą. Gitaros mokytojas Vilniuje, Mykolo Romerio universitete, apsigynė "Švietimo įstaigų administravimo" magistro laipsnį. Aidas Lembutis įkūrė ir vadovauja "Moderniai Muzikos Studijai GSC".

Muzikiniuose kolektyvuose Aidas Lembutis groja daugiau kaip 15 metų įvairaus žanro (Blues, Rock, Classic, Jazz, Gospel) stilius. Gitaros mokytojas Vilniuje, Aidas Lembutis, užsiima ne tik muzikos pedagogika, bet ir pats koncertuoja Respublikiniuose, apskrities, bažnytinės muzikos, labdaringuose renginiuose ir koncertuose. Yra vienas Respublikinio klasikinės gitaros festivalio organizatorių. Krikščioniškos muzikinės grupės "Spirit" vienas įkūrėjų. 

 Gitaros mokytojas Vilniuje - Aidas Lembutis teigia, kad dievina pedagoginį muzikinį darbą, bendravimą ir nori mokiniams atskleisti gitaros instrumento technines galimybes. Turi 11 metų darbo patirtį pedagoginėje muzikinėje veikloje.

Susipažinkite, "Modernioje Muzikos Studijoje GSC" taip pat dirba klasikinės, akustinės ir elektrinės gitaros mokytojas - Skirtautas Špokas

"Modernios Muzikos Studijos GSC" gitaros pamokos Šiauliuose vyksta kartu su gitaros mokytoju Gediminu Fursalovu, o Kaune — su Almantu Seliuku.